Ekipa


Zuzanna Borda

Zuzanna Borda

Lider Marketingu

Miłośniczka sztuki i social media. Pracoholiczka, która pracę może przerwać tylko na rzecz podróżowania. Uwielbia kreatywne rozwiązania, tworzenie treści i malowanie obrazów. W KNEBie zajmuje się social mediami i stroną internetową.

Adam Borodo

Adam Borodo

Opiekun Koła / Lider Rady Naukowej

Asystent w Zakładzie Gospodarki Elektronicznej UG, Opiekun Koła Naukowego Elektronicznego Biznesu. Przewodniczący Rady Fundacji Pomerianian' Students Colation zrzeszającej studentów i absolwentów uczelni wyższych. Prywatny przedsiębiorca. Pasjonat rozwoju osobistego. Prowadzi szkolenia z kompetencji miękkich, gdzie stara się pokazać uczestnikom jak powinni zadbać o swoją przyszłość, codzienne zadania. Z sukcesami przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń z autoprezentacji, wywierania wpływu i komunikacji w zespole. Zawsze otwarty na nowe wyzwania i technologie. Interesuje się gospodarka wolnorynkowa, biznesem elektronicznym oraz rozwojem sektora mikro i małych przedsiębiorstw, jak również życiem społecznym oraz politycznym.

Karolina Borucka

Karolina Borucka

Wice-Prezes / Lider PR i Rozwoju

Absolwentka ekonomii, obecnie studentka eCommerce. Office manager w agencji kreatywnej NewMedia.House. W kole od 2015 roku. Perfekcjonistka, uwielbia zieloną herbatę i kryminały. W przyszłości myśli o założeniu swojego biznesu.

Adam Czarnecki

Adam Czarnecki

Rada Naukowa

Absolwent Biznesu Elektronicznego na WE UG wspierający działalność KNEB. Specjalista e-commerce, muzykujący w wolnych chwilach.

Daniel Fularczyk

Daniel Fularczyk

IT

Interesuje się i zajmuje Rynkami Finansowymi, Informatyką Ekonomiczną oraz E-Biznesem. Chętnie podejmuje trudne wyzwania i szuka okazji do poszerzania horyzontów. Prywatnie: typowy pracowity i dumny Kaszub, zażywający tabakę oraz lubiący uprawiać sporty wyczynowe i spotkania przy grach planszowych.

Dawid Jakimczyk

Dawid Jakimczyk

Fundraising

Żartobliwy, zawsze uśmiechnięty oraz charyzmatyczny. Posiada wiedzę na wiele tematów oraz jest bardzo wszechstronny. Godny zaufania, zawsze pomocny a szczególnie w sytuacjach „podbramkowych”. Interesuje się motoryzacją samochodową, różnego rodzaju gadżetami i nowinkami technicznymi, śmiesznymi obrazkami w Internecie, oraz nowymi filmami ukazującymi się w kinie.

Marta Kaczmarek

Marta Kaczmarek

PR i Rozwój

Studentka ekonomii, swoją przygodę z KNEBem rozpoczęła stosunkowo niedawno. Pasjonatka marketingu internetowego i kampanii w mediach społecznościowych. Próbuje również swoich sił w copywritingu i proofreadingu. Praca w Kole pozwala jej rozwijać swoje zainteresowania i uczyć się determinacji w dążeniu do postawionych sobie celów.

Kasper Kowalik

Kasper Kowalik

IT

Lubi placki.

Adrianna Krzemińska

Adrianna Krzemińska

Marketing

Dziewczyna o nieprzeciętnym poczuciu humoru; miłośniczka siatkówki, dobrej książki i seriali. Chciałaby nauczyć się programować i na razie stara się to robić na własną rękę. W #KNEBie pomaga w prowadzeniu akcji marketingowych i dba o dobry content na fanpage'u.

Bartosz Kubatko

Bartosz Kubatko

Prezes Koła

Studiuje Biznes Elektroniczny na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Zajmuje się kampaniami reklamowymi w internecie oraz optymalizacją sklepów internetowych. Aspirujący ekspert marketingu i SEO. Czas wolny spędza przy Playstation słuchając muzyki z lat 80’.

Michał Kurant

Michał Kurant

Fundraising

Miłośnik sportów nie tylko hobbystycznie ale i zawodowo jako instruktor. Fan rynków finansowych oraz nowych technologii. Poza tym projektant i właściciel firmy odzieżowej. Kocha także podróże i gotowanie.

Maciej Laskowski

Maciej Laskowski

Lider IT

Pierwszy komputer zepsuł w wieku 7 lat, od tego czasu jest miłośnikiem nowoczesnych technologii. Na co dzień zawodowo związany z branżą e-commerce. Wolne chwile spędza na kręceniu krótkich filmów z podróży.

Karolina Majewska

Karolina Majewska

PR i Rozwój

Studentka II stopnia e-commerce, a także I stopnia grafiki komputerowej. Interesuje się rysunkiem oraz książkami fantasy.

Anna Pozorska

Anna Pozorska

Marketing

Trochę nieśmiała, ale stara się zawsze pamiętać o uśmiechu. Lubi chodzić na mecze koszykówki i siatkówki, w wolnym czasie znika na Instagramie i YouTube. Interesuje się tematyką Social Media Marketingu, współtworzy treści na KNEBowym facebooku.

Magdalena Siwerska

Magdalena Siwerska

PR i Rozwój

Wulkan energii sięgający 180 centymetrów wysokości. Rzadko narzeka. Lubi zarażać uśmiechem i werwą. PR-owiec z zamiłowania… I zawodu.

Roman Szewczak

Roman Szewczak

Lider Fundraisingu

Ambitny, pracowity i task-oriented karierowicz, który rzeczy niemożliwe robi od ręki, a cuda zajmują mu trochę więcej czasu. Koneser innowacyjnych pomysłów oraz estetyzmu. W wolnych chwilach pasjonat nowych technologii oraz obieżyświat.

Anna Trojanek

Anna Trojanek

PR i Rozwój

Uwielbia podróże, spędzanie czasu na łonie natury, a jednocześnie fascynują ją zagadnienia związane z biznesem elektronicznym i nowościami technologicznymi. W KNEB ceni możliwość pracy w grupie, otwartość ludzi z koła oraz wspólne dążenie do celów.

Maryia Yankovskaya

Maryia Yankovskaya

PR i Rozwój

Studentka Kierunku Ekonomia na 3 roku Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Jest osobą o nieliczonej ilości pasji, z których największa to e-commerce. Dba o rozwój osobisty, lubi aktywnie spędzać czas i być w ciąglym ruchu.